Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı ve MKYK Üyesi Elif Erbakan Altınöz, Konya'da Kadın Seçmenlerle Buluştu

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Temel Peker'in öncülüğünde, Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Elif Erbakan Altınöz Hanımefendi, bugün Konya'da kadın seçmenlerle bir araya geldi. Erbakan, Yeniden Refah Partisi'nin tıpkı geçmişte olduğu gibi yerel seçimlerde güçlü bir çıkış yapacağını belirterek, bu çıkışın gerçek belediyecilik anlayışıyla tüm Türkiye'nin tanışmasını sağlayacağını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı ve MKYK Üyesi Elif Erbakan Altınöz, Konya'da Kadın Seçmenlerle Buluştu

31 Mart Yerel Seçimleri'nde 500 binden fazla üye hedefiyle yola çıkacaklarını ve belediyelerde Milli Görüş iktidarını yeniden tesis edeceklerini vurgulayan Erbakan, "Sonraki hedefimiz ise 2028'deki genel seçimlere doğru emin adımlarla ilerlemek ve milletimizi özlemle beklediği Milli Görüş iktidarıyla buluşturmaktır. 14 Mayıs seçim sonuçları bizim için bir başlangıçtır, hayırlı bir adımdır" dedi.

Erbakan, belediyecilik anlayışlarına da değinerek, rantçı, heykelci ve örgütçü belediyecilik anlayışlarının belediyeleri ve vatandaşı perişan ettiğini belirtti. Geçmişte yaşanan örneklerle Milli Görüş belediyeciliğinin hizmet odaklı ve dürüst bir yaklaşım sunduğunu dile getirdi. Yeniden Refah Partisi'nin, ahlaklı belediyecilik anlayışını tekrar hayata geçirerek milletin yüzünü güldüreceğini ifade etti.

Erbakan, Yeniden Refah Partisi olarak Mart seçimlerinden yüzde 20'nin üzerinde bir oy almayı hedeflediklerini belirtirken, üye sayısında son üç ayda yüzde 30 büyüme yaşandığını ve 2028 seçimlerine 3 milyon üyeyle girmeyi planladıklarını söyledi.