Selçuklu'da Cuma Buluşmaları Devam Ediyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları çerçevesinde Yazır Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Pekyatırmacı, Cuma namazını Otogar Zeki Altındağ Cami'inde kıldıktan sonra vatandaşlarla görüştü.

Selçuklu'da Cuma Buluşmaları Devam Ediyor

Her hafta farklı bir noktada düzenlenen Cuma Buluşmaları, Selçuklu ilçesinde vatandaş ve belediye arasında köprü görevi görüyor. Bu haftaki buluşma adresi Yazır Mahallesi Otogar Zeki Altındağ Camii oldu. Başkan Pekyatırmacı, namaz sonrasında mahalle sakinleri ve esnafla bir araya gelerek istek ve önerileri dinledi.

Cuma Buluşmalarına Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri de katıldı.

Başkan Pekyatırmacı, Cuma Buluşmalarının ilçenin hizmet planlamasına katkı sağladığını belirterek, mahallelerdeki ihtiyaçların ve taleplerin değerlendirilmesinin önemine vurgu yaptı. Hemşehrilerinden gelen talep ve önerileri dikkate alarak planlamaları oluşturduklarını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, yeni dönemde de Selçuklu’ya değer katmaya devam edeceklerini dile getirdi.