Selçuklu Analiz Koleji'nde Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur Öğrencilerle Buluştu

Selçuklu Analiz Koleji Anadolu Lisesi, öğrencileriyle bir araya getirerek eğitimci ve yazar Sinan Yağmur'u okul konferans salonunda ağırladı. Yağmur, 'Babalar da Ağlar' kitabı üzerine bir söyleşi gerçekleştirirken, etkileşimli bir ortamda öğrencilerle fikir alışverişinde bulundu. Söyleşi sonrasında öğrencilere kitaplarını imzalayan Sinan Yağmur, duygusal ve anlamlı paylaşımlarıyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Selçuklu Analiz Koleji'nde Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur Öğrencilerle Buluştu

 

Eğitimci ve yazar Sinan Yağmur, Selçuklu Analiz Koleji'nde gerçekleştirilen söyleşide babalık kavramının önemine vurgu yaparak, bir babanın çocukları için yaptığı fedakarlıkların ve sevginin eşsiz olduğunu dile getirdi. Duygusal anlatımıyla izleyicileri etkileyen Yağmur, aile içi ilişkilerin değerini vurgulayarak duyguların zamanında ifade edilmesinin önemine dikkat çekti.

Selçuklu Analiz Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre, ülke genelinde başarılı yazarlar arasında yer alan Sinan Yağmur'u okullarında ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Yağmur'un öğrencilere değerli bir deneyim yaşattığını ve kitaplarını imzalamasıyla etkileyici bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Söyleşi sonunda Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur, "Babalarda Ağlar" adlı kitabını öğrencilere imzalayarak etkinliği tamamladı.