Muhtarlar, Milletvekili Mehmet Baykan'ı Ziyaret Etti

Konya'nın Karatay ilçesine bağlı muhtarlar, Karatay Muhtarlar Derneği adına oluşturdukları on kişilik bir heyetle Konya Milletvekili Mehmet Baykan'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında mahallelerle ilgili projeler ele alındı ve projelerin hayata geçirilmesi için izlenecek yollar belirlendi.

Muhtarlar, Milletvekili Mehmet Baykan'ı Ziyaret Etti

 

Ziyarette, Karatay Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Eken ve heyette bulunan diğer muhtarlar, mahallelerinde karşılaştıkları sorunları ve taleplerini dile getirdiler. Ardından, Milletvekili Mehmet Baykan ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Nöbetçi olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Sayın Refik Tuzcuoğlu ile görüşerek taleplerini iletti.

Görüşmelerin ardından, muhtarlar heyeti, Mehmet Baykan ve Tuzcuoğlu'na gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ettiler. Ayrıca, Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan başkanlığında, Devlet ve Su İşleri 4. Bölge Müdürü Mehmet Alp ile görüşerek mahallelerindeki sorunları ele alıp çözümü için istişarelerde bulundular.

Ziyaretin sonunda, Milletvekili Mehmet Baykan, muhtarlar heyetine teşekkür ederek, Konya'da gerçekleştirilecek her türlü projeye destek olacaklarını vurguladı.