Başkanlar Fetih ve Başak Caddesi'nde Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Ulubatlı Hasan Mahallesi Fetih Caddesi ile Erenler Mahallesi Başak Caddesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlarla bir araya gelen başkanlar, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Karatay Belediyesi'nin ilçeye yaptığı hizmetleri anlattı ve bölgenin taleplerini dinledi.

Başkanlar Fetih ve Başak Caddesi'nde Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler. Öncesinde ise başkanlar, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Burada 31 Mart Yerel Seçimleri saha programlarını istişare ettiler.

Ziyaretler sırasında, başkanlar Fetih Caddesi'nde bulunan esnafla bir araya gelerek mahallelerle ilgili beklenti ve önerilerini dinledi. Ayrıca, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Seçimleri için de destek istediler.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve beraberindeki heyet, Erenler Mahallesi Başak Caddesi'ndeki esnafları da ziyaret etti. Esnafın ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Kılca, akşam saatlerinde ise yine Erenler Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirerek 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimleri için destek istedi.

Başkanlar, yaptıkları açıklamalarda, hizmetlerin devam edeceğini ve vatandaşların desteğiyle Konya ve Karatay'ın kazanacağını ifade etti. Uğur İbrahim Altay, "Konya Modeli Belediyecilik’ anlayışını devam ettireceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı da kazanan yine ülkemiz, Konyamız ve milletimiz olacak" dedi. Hasan Kılca ise, "Karatay’ımızın değerine değer katmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.