Konya Büyükşehir Belediyesi, Ereğli'de 8 Okula Açık Halı Sahalar Kazandırdı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Ereğli'de 8 okula kazandırılan açık halı sahaların açılışını gerçekleştirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Ereğli'de 8 Okula Açık Halı Sahalar Kazandırdı

 

Başkan Altay, gençlerin sosyalleşmesi ve spor yapabilmesi için hizmet önceliklerinin gençlerden yana olduğunu belirtti. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, halı sahaların ilçeye kazandırılmasından dolayı Başkan Altay'a teşekkürlerini iletti.

Etkinlikte konuşan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, halı sahaların Konya birlikteliğinin güzel bir yansıması olduğunu ifade ederek teşekkürlerini iletti.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Büyükşehir Belediyesi'nin gençlere, sporculara, ve vatandaşlara yönelik hizmetlerine vurgu yaparak Ereğli'ye yapılan katkılardan övgüyle bahsetti.

Başkan Altay ve Milletvekili Baykan, Ereğli Belediyesi, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları ile esnafı ziyaret etti. Ereğli programları kapsamında Halkapınar İlçesi’nde de esnaflarla görüşen Baykan ve Başkan Altay, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal’ı da ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Baykan ve Başkan Altay, Ereğli’den sonra Halkapınar’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Halkapınar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mehmet Bakkal ile bir araya gelen heyet, ilçe esnafını da ziyaret etti.