Doğanhisar'ın Yeni Yüzü: Konya Büyükşehir Belediyesi Meydan Düzenleme Projesine Start Verdi

Konya Büyükşehir Belediyesi, Doğanhisar'da gerçekleştirdiği Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programı ile ilçenin çehresini değiştirecek projenin startını verdi.

Doğanhisar'ın Yeni Yüzü: Konya Büyükşehir Belediyesi Meydan Düzenleme Projesine Start Verdi

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Doğanhisar'a yönelik önemli projelerinden biri olan Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programı düzenlendi. Programda konuşan Doğanhisar Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, Meydan Düzenleme Projesi'nin ilçeye yeni kazanımlar sağlayacağını ifade etti. Pekmez, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle ilçeye hizmet etme gayreti içinde olduklarını vurgulayarak, Büyükşehir Belediye Başkanı'na teşekkürlerini iletti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise, verdikleri sözleri yerine getirmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, Doğanhisar'a sundukları hizmetleri anlattı. Altay, Meydan Düzenleme Projesi'nin ilçeye ve Konya'ya yakışır bir mekan haline getirileceğini söyledi. Yapılacak çalışmanın 44 milyon lira bedelle gerçekleşeceğini ifade eden Altay, projenin tamamlanmasıyla birlikte Doğanhisar'ın daha modern bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Başkan Altay, ayrıca Doğanhisar'a kazandırılacak Atık Su Arıtma Tesisinin de sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu paylaşarak, ilçeye sağlanacak toplam yatırımın 105 milyon lirayı bulduğunu dile getirdi.

Programa katılan yerel siyasetçiler ve ilçe halkına seslenen Başkan Altay, Cumhur İttifakı'nın Doğanhisar Belediye Başkan adayı Savaş Özdemir ile birlikte hizmetlerine devam edeceklerini ifade ederek, destek istedi.

Programın ardından MHP Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına da katılan Başkan Altay, ilçe esnafını ziyaret ederek başarılar diledi.