Selçuklu'daki Kapalı Pazarlar Vatandaşlara Konfor Sunuyor

Selçuklu Belediyesi, ilçenin çeşitli mahallelerine kazandırılan modern kapalı pazarlarla vatandaşların memnuniyetini artırıyor.

Selçuklu'daki Kapalı Pazarlar Vatandaşlara Konfor Sunuyor

Selçuklu Belediyesi, ilçenin farklı mahallelerine kazandırılan kapalı pazarlarla hem alışveriş yapan vatandaşlara hem de esnafa konfor sağlıyor. Son dönemde ilçeye kazandırılan Dumlupınar, Kosova, Yazır, Özalkent ve Sancak Kapalı Pazarları ile birlikte ilçedeki kapalı pazar sayısı 8'e yükseldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda modern pazar alanları kazandırdıklarını belirterek, "Pazar yerlerimizde yaz aylarında kepenkler açılarak daha ferah bir ortam oluşturulurken kışın kepenkler kapatılarak tamamen kapalı bir ortam sağlanıyor. Bu sayede esnaflarımız ve vatandaşlarımız her mevsim rahatlıkla alışveriş yapabiliyorlar" dedi.

Olumsuz hava koşullarından etkilenmeden alışveriş yapma imkanı sunan kapalı pazarlardan memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar ve esnaflar, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve emeği geçenlere teşekkür etti. Selçuklu Belediyesi, ilçeye değer katan bu çalışmalarla hemşehrilerine daha yaşanabilir bir ortam sunmayı hedefliyor.