CHP Yunak ve Akşehir'de Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Yunak ve Akşehir ilçelerinde belediye başkan adaylarını tanıtım toplantılarıyla kamuoyuna duyurdu. Hafta sonu düzenlenen etkinliklerde, Yunak Belediye Başkan Adayı Şevket Turoğlu ve Akşehir Belediye Başkan Adayı Nuri Köksal açıklandı.

CHP Yunak ve Akşehir'de Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Toplantılara CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Nurdan Yücal, Konya İl Başkanı Bekir Yaman, il yönetim kurulu üyeleri, ve ilçe başkanları ile birlikte vatandaşlar katıldı. Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız gibi isimler de toplantılarda yer aldı.

Yunak İlçe Başkanı Ömer Faruk Çoban, Yunak Belediye Başkan Adayı Şevket Turoğlu'nu tanıttığı toplantıda, Turoğlu'nun halkçı bir belediyecilik anlayışıyla belediyeyi yöneteceğini vurguladı. Akşehir İlçe Başkanı Sevim Uzun ise, Akşehir Belediye Başkan Adayı Nuri Köksal'ı tanıttığı konuşmasında, Köksal'ın Akşehir'e hizmetlerle dolu bir dönem yaşatacağını ifade etti.

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, toplantılarda halka hizmet vereceklerini ve 31 Mart'taki yerel seçimlerde kazanacaklarını belirtti. Milletvekili Barış Bektaş ise, seçimlerin Yunak ve Akşehir için önemli bir fırsat olduğunu vurgulayarak, adayları desteklemeleri çağrısında bulundu.

Aday tanıtım toplantılarının ardından, Yunak Belediye Başkan Adayı Şevket Turoğlu ve Akşehir Belediye Başkan Adayı Nuri Köksal, projelerini ve yapacakları hizmetleri anlattılar.

 CHP, Yunak ve Akşehir ilçelerinde düzenlenen belediye başkan adayı tanıtım toplantılarıyla, halka hizmet için yola çıkan adaylarını kamuoyuna duyurdu. Parti yöneticileri ve ilçe başkanları, adayları desteklemeye çağrı yaparken, adaylar da yapacakları hizmetler hakkında bilgi verdiler. Bu toplantılar, CHP'nin yerel yönetimlerdeki hedeflerini ve adaylarının vizyonunu ortaya koyması açısından önem taşıyor.