CHP Konya İl Başkanlığı Seçim Çalışmalarına Hız Verdi: Kulu'da Esnaf Ziyaretleri

CHP Konya il başkanlığı, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarını hızlandırdı. Kulu'da gerçekleştirilen alan çalışmasında, Kulu Belediye Başkan Adayı Özlem Demir, esnaf ziyaretleriyle destek istedi.

CHP Konya İl Başkanlığı Seçim Çalışmalarına Hız Verdi: Kulu'da Esnaf Ziyaretleri

 

CHP'nin Kulu'daki alan çalışmasına CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kulu İlçe Başkanı Suat Kılıçkaya ve belediye başkan adayı Özlem Demir katıldı.

CHP Konya Başkanı Bekir Yaman, yerel seçimlerde Kulu'da iddialı olduklarını belirterek, yapılan alan çalışmasında Kulu'lu vatandaşların ilgisinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Yaman, "Konya'da birçok ilçede iddialı olduğumuz gibi Kulu'da da belediye başkan adayımızla iddialıyız. Hemşerilerimizin desteğiyle Kulu'yu sosyal demokrat halkçı belediye anlayışıyla tanıştıracağız. Kulu'yu daha modern ve kalkınmış bir yapıya getireceğiz. Vatandaşlarımızla birlikte belediyemiz yönetileceği gibi, yapılacak hizmetler ve projelerde hemşerilerimizin talepleri öncelikli olacaktır. Kulu'lu hemşerilerimizden destek beklerken, yakın ilgilerinden dolayı da teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

"İşimiz Gücümüz KULU Olacak"

CHP Kulu Belediye Başkan Adayı Özlem Demir ise "İşimiz gücümüz Kulu olacak" diyerek, Kulu'da belediye başkanlığı görevinin kendilerine verilmesi halinde işlerinin Kulu olacağını belirtti. Sosyal demokrat halkçı belediyecilik anlayışlarıyla yapacakları hizmetleri ve projeleri vatandaşlarla birlikte gerçekleştireceklerini vurgulayan Demir, "Kulu'yu birlikte yöneteceğiz. Belediyenin kaynaklarını rantta ve ayrıcalıklı gruplara değil, vatandaşa hizmetine sunacağız. Kulu'lu vatandaşlarımızın mutluluğunu her şeyin üstünde tutarak, Kulu'yu daha yaşanır ve modern bir yapıya kavuşturacağız. Bütün bunları yapabilmek için Kulu'lu vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı.