New Holland, Yenilikçi Traktör Modelleriyle Konya Tarım Fuarı'nda Göz Dolduruyor

Türkiye'nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland, 20. Konya Tarım Fuarı'nda çiftçilerin ilgi odağı haline geldi. 17 yıldır kesintisiz olarak liderliğini sürdüren marka, çevreci ve yenilikçi modellerini sergileyerek dikkatleri üzerine çekiyor.

New Holland, Yenilikçi Traktör Modelleriyle Konya Tarım Fuarı'nda Göz Dolduruyor

 

Bu yıl Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan Türkiye'nin ilk elektrikli traktörü New Holland T3 Electric Power, fuar kapsamında tanıtılıyor. 4 yıllık bir emeğin ürünü olan bu traktör, sıfır emisyonla çevreci tarımın geleceğine ışık tutuyor.

TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, TürkTraktör olarak 70. yılını kutladıklarını belirterek, çiftçilere geleceğe yönelik çözümler sunmaya devam ettiklerini vurguladı. Fuar kapsamında sunulan indirimler ve özel kampanyalarla çiftçilere avantajlar sağlanıyor.

Fuarda sergilenen diğer traktör modelleri arasında T7 Auto Command PLMI, T7.340 HD, T580B, T580S, TT60 Classic, T5 Dual Command ve T5 Electro Command da bulunuyor. Bu modeller, yüksek performansları ve çevreci özellikleriyle çiftçilerin beklentilerini karşılıyor.

Ayrıca, New Holland'ın standında hassas tarım ürünleri ve tarımsal ekipmanlar da sergileniyor. Otomatik dümenleme sistemlerinden tutun da çeşitli tarımsal makinelere kadar geniş bir ürün yelpazesi çiftçilere sunuluyor.

Konya Tarım Fuarı'nda New Holland'ın yenilikçi ürünleri ve çözümleri, tarımsal sektörde sürdürülebilir ve verimli bir geleceğin kapılarını aralıyor.