CHP, Karapınar Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak'ı Tanıttı

CHP Karapınar ilçe binası önünde düzenlenen bir programda, Karapınar Belediye Başkan Adayı Eğitimci Gönül Karabacak tanıtıldı.

CHP, Karapınar Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak'ı Tanıttı

Programa CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, Konya Milletvekili Barış Bektaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Sonkaya, Karapınar İlçe Başkanı İlter Çorakçı, İlçe Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak, partililer ve vatandaşlar katıldı.

CHP Karapınar İlçe Başkanı İlter Çorakçı, programın açılış konuşmasında, Karapınar'ın yeniden sosyal demokrat halkçı belediyecilikle buluşacağını belirterek, hemşerilerden destek istedi.

CHP Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Sonkaya ise Karapınar'ın potansiyel bir ivme kazanamadığını vurgulayarak, mevcut sorunları ele aldı ve Karapınar'ın hak ettiği yatırımı alamadığını dile getirdi. Kendisinin ve aday Gönül Karabacak'ın desteklenmesini talep etti.

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, yerel yönetimlerin halka hizmetin verildiği yerler olduğunu belirterek, Karapınar'ı sosyal demokrat bir belediyecilikle taçlandıracaklarını ifade etti.

CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, Karapınar ve Konya'nın sorunlarını takip ettiklerini ve çözüm için mücadele ettiklerini söyledi. Karapınar'ın kadın aday Gönül Karabacak ile sosyal demokrat belediyecilik geleneğine sahip çıkacağını belirtti.

Karapınar Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak, Karapınar'ın ihtiyaçlarını karşılayacak projelerinin hazır olduğunu ve aday olduğunu belirtti. Adaletli bir yönetim ve halkla iletişim içinde olacaklarını vurguladı ve 31 Mart'ta kazanacaklarına inandıklarını ifade etti.

Programın ardından, pazarcı esnafı ve vatandaşlar ziyaret edilerek destek istendi.

Bu programla CHP, Karapınar'da Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak'ı tanıtarak seçim startını verdi.