Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı, Dış Mahalle Ziyaretleriyle Vatandaşlarla Buluşuyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin dış mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Sarıcalar, Karaömerler, Eğribayat, Kervan, Kızılcakuyu, Yazıbelen, Güvenç, Çaldere ve Kaleköy mahallelerini ziyaret eden Başkan Pekyatırmacı, hizmet kalitesini artırmak ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı, Dış Mahalle Ziyaretleriyle Vatandaşlarla Buluşuyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin dış mahallelerinde belediye hizmetlerini yerinde takip etmek ve vatandaşlarla istişarede bulunmak için düzenlediği ziyaretleri sürdürüyor. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Pekyatırmacı, yeni hizmetlerin kazandırılması konusunda da görüş alışverişinde bulunuyor.

Başkan Pekyatırmacı, yapılan ziyaretlerle ilgili, Selçuklu Belediyesi olarak ilçenin her köşesine en iyi hizmeti götürme anlayışıyla çalıştıklarını vurguladı. Mahalle ziyaretlerinin önemine değinen Başkan Pekyatırmacı, ortak akıl ve mahalle sakinlerinin düşünceleriyle hareket ettiklerini belirtti. Selçuklu'nun her köşesine aşık olduklarını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, dış mahallelerin gelişimine önem verdiklerini ve göçü önleyerek kırsal kalkınmayı desteklediklerini söyledi.

Başkan Pekyatırmacı, dış mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini ve Selçuklu'ya en iyi hizmeti sunma gayretlerinin süreceğini dile getirdi.