Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Ediyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin çeşitli noktalarında esnaf ve vatandaşları ziyaret etme programını sürdürüyor. Mobilyacılar Sitesi'nde gerçekleşen ziyarete AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Betül Altınsoy da eşlik etti.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Ediyor

 

31 Mart Yerel Seçim maratonunda saha ziyaretlerine devam eden Başkan Pekyatırmacı, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek geleceğin Selçuklu’sunu inşa etmek için herkesin katkısının önemli olduğunu vurguladı.

Başkan Pekyatırmacı, "Selçuklu’nun her köşesinde hizmet ve yatırımlarımızı inşa etmeye devam edeceğiz. Beş yıllık hizmet süresi boyunca durmadan, bahanelere sığınmadan Selçuklu için çalıştıklarını ve bu gücü hemşehrilerinden aldıklarını" ifade etti.

Ayrıca, Mobilyacılar Sitesi ziyaretinde esnaflarla bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ortak akılla yapılan işlerin hizmet kalitesini artırdığını vurgulayan Başkan Pekyatırmacı, her bir hemşehrinin düşüncesinin önemli olduğunu belirtti.

Başkan Pekyatırmacı, "Selçuklumuzun her köşesine aşığız. Selçuklumuzun gelişmesini kendimize önemli bir görev olarak görüyoruz. Bu heyecan ve gayretle, hemşehrilerimizden aldığımız destek ve güçle daha güzel işler yapacağız" dedi.