Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Konya'nın Ortak Projeleri İmzalandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi'nin bir araya gelerek 128 milyon lira bütçeyle gerçekleştireceği 22 proje için protokol imzalandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Konya'nın Ortak Projeleri İmzalandı

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ın katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde, tarımın başkenti Konya'yı ihya edecek projelerin altına imza atılacağı vurgusu yapıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kırsal kalkınma ve tarımsal verimlilik için yapılan iş birliğine vurgu yaparak desteklerinden dolayı Bakan Kacır'a teşekkür etti.

 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi, 128 milyon lira bütçeyle hayata geçireceği 22 proje için protokol imzaladı. Bakan Kacır, modern sulama tesislerinden hayvancılığa kadar çeşitli alanlarda Konya'yı destekleyeceklerini belirtti.

Başkan Altay ise, kırsal kalkınma ve tarımsal verimlilik için yapılan iş birliğine vurgu yaparak desteklerinden dolayı Bakan Kacır'a teşekkür etti. İmza töreninden önce Bakan Kacır, Başkan Altay'ı ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.