NEÜ Personeli Erciyes'te Kayak Etkinliğinde Buluştu

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Sportif Faaliyetler Topluluğu tarafından düzenlenen 'Kayseri Erciyes Kayak Etkinliği', üniversite personeline yönelik olarak gerçekleştirildi.

 NEÜ Personeli Erciyes'te Kayak Etkinliğinde Buluştu

NEÜ personeli, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Sportif Faaliyetler Topluluğu tarafından organize edilen "Kayseri Erciyes Kayak Etkinliği"nde buluştu. İki gün süren etkinliğe akademik ve idari personelden 151 kişi katıldı. Program kapsamında, uzman kayak eğitmenleri tarafından kayak sporunun tanıtımı yapıldı ve ardından katılımcılar kayak eğitimine geçti. Eğlenceli ve renkli anların yaşandığı etkinlikte, Kayseri il merkezinde bulunan tarihi ve kültürel alanları keşfetmek için rehber eşliğinde geziler düzenlendi.

NEÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Salih Zeki İnce, etkinlikle ilgili yaptığı değerlendirmede, üniversitede sportif ve kültürel faaliyetlerin her geçen gün arttığını belirtti. İnce, daha önce düzenlenen rafting, yamaç paraşütü, tüplü dalış, doğa yürüyüşü gibi etkinliklerin ardından kayak etkinliğinin de başarıyla tamamlandığını vurguladı. Gelecekte de personel ve öğrencilere yönelik çeşitli sportif ve kültürel etkinliklerin devam edeceğini ifade etti.