NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinin Eserleri Sanatseverlerle Buluştu

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri, 'Dönem Sonu Sergisi' kapsamında hazırladıkları eserleri sanatseverlerle buluşturdu.

NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinin Eserleri Sanatseverlerle Buluştu

MEDAŞ Sanat Galerisi'nde gerçekleşen serginin açılışı, NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Yıldırım, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Ertekin, akademisyenler, sanatseverler ve öğrencilerin katılımıyla yapıldı.

 Açılış öncesi yapılan konuşmada NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Yıldırım, öğrencileri tebrik ederek iç mimarlık alanındaki estetik ve uyumun önemine vurgu yaptı. Ayrıca, öğrencilerin emeklerinin takdir edilmesi gerektiğini ifade etti.

NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Ertekin ise serginin amacının öğrencilerin emeklerini sergilemek ve takdir etmek olduğunu belirtti. Ayrıca, öğrencilerin Türkiye'de ve yurtdışında önemli projelere imza atacaklarına olan inancını dile getirdi.

 NEÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin "Dönem Sonu Sergisi", sanatseverler tarafından ilgiyle karşılandı. Sergi, öğrencilerin başarılı çalışmalarını ve iç mimarlık alanındaki yeteneklerini gözler önüne serdi.