Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Mahalle Ziyaretleriyle Hemşehrileriyle Buluşuyor

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçenin dört bir yanındaki vatandaşlarla buluşarak mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu 12 mahallede gerçekleştirilen ziyaretlerde, yapılan istişarelerin önemi vurgulandı. Başkan Kavuş, her istişarenin bir yatırıma dönüştüğünü ve her yatırımın geleceğin Meram'ına bir adım daha yaklaştırdığını belirtti.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Mahalle Ziyaretleriyle Hemşehrileriyle Buluşuyor

Başkan Kavuş'un AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve teşkilat mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde, mahalle sakinleriyle yapılan samimi sohbetlerin ve alınan duaların önemi vurgulandı.

Yapılan ziyaretlerde, ilçede gerçekleştirilen ve gelecek planlamaları hakkında bilgi paylaşılırken, vatandaşların talep ve beklentileri de dinlendi.

Başkan Kavuş, yaptığı açıklamada, Meram'da yapılan yatırımların temelinin hemşehrilerle yapılan istişareler olduğunu ve bu ziyaretlerin önemini vurguladı.

Hemşehrilerle buluşmanın ve dualarını almanın kendileri için yeterli olduğunu ifade eden Kavuş, gelecekte yapılacak hizmetlere bu ziyaretlerin yön verdiğini belirtti.

AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular da, sürekli seçim hazırlığında olduklarını ve ilçede oy rekoru kırmak için kararlı olduklarını ifade etti.

Başkan Kavuş'un icraatları sayesinde her ziyaretlerinde gururlu olduklarını belirten Dolular, halkın sıcak karşılamaları ve destekleri için teşekkürlerini iletti.