Konya Tabip Odası'nda Yeni Başkan Doç. Dr. İbrahim Erayman Oldu

Konya Tabip Odası'nda 2024 Olağan Seçimli Genel Kurul heyecanı yaşandı. Meslekte Birlik Grubu listesinin tek liste olarak girdiği seçimlerde Konya Tabip Odası'nın yeni başkanı Doç. Dr. İbrahim Erayman oldu.

Konya Tabip Odası'nda Yeni Başkan Doç. Dr. İbrahim Erayman Oldu

Dedeman Otel’de düzenlenen genel kurulda görev süresi boyunca yaptıkları hizmetler hakkında bilgiler veren Konya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Bahadır Öztürk; 2 yıllık görev süreleri boyunca yönetim kurulu ile birlikte TTB’nin istenmeyen yapısının değiştirmek için Türk Hekimler Birliği temsilcileriyle hem Konya’da hem de Ordu, Kayseri ve Aksaray gibi şehirlerde toplantılar yaptıklarını ayrıca hekimlerin hakları  konusunda çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Konya Tabip Odası’nın yeni başkanı Doç. Dr. İbrahim Erayman ise yeni dönemde de hekimlerin sorunları ve problemleri ile çalışma şartlarını iyileştirme konusunda çalışacaklarını söyledi. Erayman, “Amacımız, hekimlik sanatımızın en üst çatı örgütü olan odamızda tüm meslektaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde, geniş tabanlı birçok alt çalışma komisyonları ile siyasetten uzak, tamamen hekimlikle ilgili sorunlarımızı çözmek için tüm samimiyetimizle çalışmak olacaktır.” dedi.

Konya Tabip Odası’nın Yeni Yönetim Kurulu Doç. Dr. İbrahim Erayman başkanlığında şu isimlerden oluştu; Op. Dr. Cemil Er, Prof. Dr. İnci Kara, Dr. Mustafa Başgümüş, Uzm. Dr. Özgür Balasar, Uzm. Dr. Uysaler Aslan, Dr. Yavuz Altınbaş.