Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, 31 Mart Yerel Seçimleri için ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Karatay'da aktif bir şekilde saha çalışmalarını sürdürüyor. Kılca, Selim Sultan Mahallesi ve Orhangazi Mahallesi'ni ziyaret ederek halkla bir araya geldi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

 

Başkan Kılca, yaptığı açıklamada, Türkiye Yüzyılı Şehirleri hedefine katkı sağladıklarını ve yeni dönemde de Karatay'ı daha güçlü ve modern yatırımlarla buluşturacaklarını belirtti. Genç ve Kılca, AK Parti teşkilatıyla birlikte ilçede adım adım dolaşarak seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Karatay Belediye Başkanı, 5 yıllık görev süresinde ilçeye kazandırılan yatırımlar ve hizmetlerle ilgili bilgi verirken, ilçenin her alanda geliştiğini ve daha da ileriye götürmek için çalıştıklarını ifade etti. Sahada sık sık hemşehrileriyle bir araya gelerek istek ve taleplerini dinlediklerini de vurguladı.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç ise seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, vatandaşların seçimlerin önemini kavramaları için çaba harcadıklarını söyledi. Genç, sahadaki desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti ve hizmete devam sözü verdi.