Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç, Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Akabe Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Belediyenin son 5 yıl içinde ilçeye sağladığı hizmetleri anlatarak destek isteyen Başkan Kılca, 'Yaptığımız işin ve bulunduğumuz yerin hakkını vermeye odaklanıyoruz' dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç, Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Genç ve beraberlerindeki teşkilat mensupları, Akabe Mahallesi'nde esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanını ziyaret eden Kılca ve Genç, vatandaşların taleplerini dinleyerek destek istediler.

Kılca, geçmiş beş yılda ilçeye kazandırılan yatırımları ve gerçekleştirilen hizmetleri paylaşarak, ilçenin geleceği için projelerini anlattı. "Karataylı hemşehrilerimiz her zaman en doğru kararı vermiştir" diyen Kılca, bundan sonra da aynı çalışma azmiyle hareket edeceklerini vurguladı. Odaklarının yaptıkları işin ve ilçenin haklarını vermekte olduğunu belirten Başkan, Karatay'ın ihtiyaçlarına hakim olduklarını ve vatandaşları yakından tanıdıklarını ifade etti.