Hasan Kılca'dan Karatay'a Teşekkür

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre, yüzde 54,5 ile sandıktan birinci çıktı ve yeniden Karatay Belediye Başkanlığı'na seçildi. Seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yapan Başkan hasan Kılca 'Nasıl ki geride kalan 5 yılda, 5 yılı aşan işlere birlik ve beraberliğimizin bereketiyle imza atmışsak, yeni dönemde de aynı heyecanla, daha fazla yatırım ve hizmetle Karatay'ımızın her köşesinde olmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı'nı taçlandıracak yepyeni projelerimizi ve her yaştan insanımıza dokunacak yatırımlarımızı bir bir şehrimize kazandıracağız' dedi.

Hasan Kılca'dan Karatay'a Teşekkür

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri tamamlandı ve kesin olmayan sonuçlara göre Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yüzde 54,5 ile yeniden belediye başkanlığına seçildi. Başkan Hasan Kılca, seçimlerin ardından oluşan sonuçların değerlendirmesini ve yeni dönemiyle ilgili ilk ipuçlarını yaptığı açıklamayla kamuoyuyla ve hemşehrileriyle paylaştı.

 

Açıklamasında kendisine destek veren herkese teşekkür eden Hasan Kılca; “Değerli Karataylı hemşehrilerim, sizlere en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün bir başka Karatay heyecanımızın yeni bir muştusudur. Her sokağında, her karışında bir ve beraber olduğumuz; aşkımız, sevdamız Karatay’ımıza hizmet etme fırsatını bizlere yeniden veren her bir vatandaşıma gönülden şükranlarımı sunuyorum. Nasıl ki geride kalan 5 yılda, 5 yılı aşan işlere birlik ve beraberliğimizin bereketiyle imza atmışsak, yeni dönemde de aynı heyecanla, daha fazla yatırım ve hizmetle Karatay’ımızın her köşesinde olmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nı taçlandıracak yepyeni projelerimizi ve her yaştan insanımıza dokunacak yatırımlarımızı bir bir şehrimize kazandıracağız. Bugüne kadar onurla ve gururla taşıdığımız 375 bin hemşehrimizin emanetini, tek bir zerresine dahi halel getirmeden yine aynı sorumlulukla taşımayı sürdüreceğiz. Bugün kazanan Karatay’dır, Karataylı her bir hemşehrimdir. Ayırmadan, ayrıştırmadan hizmet ettiğimiz tüm vatandaşlarımız daima başımız tacıdır. Yerel seçim sürecinde, ortak paydamız Karatay için emek harcayan tüm aday arkadaşlarımıza, demokrasi şölenine katkıları dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bizim için kaide Karatay’dır ve Karataylı hemşehrilerimdir. Şehrimiz için olan her fikre, duygu ve düşünceye kapımız bugüne kadar açık olmuştur, bundan sonra da daima açık olacaktır” ifadelerini kullandı.

Seçim süreci boyunca sahada gayretle çalışan parti teşkilatlarına da teşekkür eden Kılca, sözlerini şöyle tamamladı; “Cumhur İttifakımızın tüm mensuplarına, AK Parti Karatay İlçe Başkanımız Mehmet Genç ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize, Milliyetçi Hareket Partisi Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru ve ilçe teşkilatına, AK Parti Karatay Kadın Kollarımıza, Karatay Gençlik Kollarımıza, tüm teşkilat mensuplarımıza, önceki dönem ve yeni dönem meclis üyelerimize; daima desteklerini hissettiğim AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza; bize bu görevi ikinci kez layık görerek onurlandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a; bugün bir kez daha sandıkta iradesini ve şahsıma desteğini gösteren bütün hemşehrilerime gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Şarkımızda da söylediğimiz gibi; her gönülde biriz biz, Karatay için varız biz.”