Hasan Ekici, Gelecek Partisi Belediye Başkan Adaylarına Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici, yerel seçim çalışmaları kapsamında partisinin Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş'a destek için Kadınhanı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Kadınhanı'nda Gelecek Partisi ve Yahya Akbaş'a büyük bir ilgi olduğunu ifade eden Hasan Ekici, 'Kadınhanı kararını vermiş. 31 Mart akşamı inşallah Kadınhanı Gelecek Partisi diyecek' dedi

Hasan Ekici, Gelecek Partisi Belediye Başkan Adaylarına Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici, yerel seçime sayılı günler kala partisinin belediye başkan adaylarına destek ziyaretlerini sürdürüyor.

Ekici, bu kez de Gelecek Partisi Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş’a destek için Kadınhanı ilçesine gitti. Ekici, Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş ve beraberindeki heyetle birlikte ilk olarak pazar yerinde vatandaşlarla biraraya geldi. Ekici ve beraberindeki heyet daha sonra ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. Heyet, esnaf ziyaretinin ardından ise Atlantı Mahallesi sakinleriyle buluştu.

“KADINHANI ARZU ETTİĞİ HİZMETE KAVUŞACAK”

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Geşecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici, vatandaşların hem partilerine hem de Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş’a büyük ilgi duyduğunu kaydetti.  31 Mart akşamı Kadınhanı’nda belediye başkanlığını kazanacaklarını belirten Ekici şöyle konuştu:

“Belediye Başkan Adayımız Yahya Akbaş ve teşkilat mensuplarımızla birlikte Kadınhanı ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik.  Bizi ve Belediye Başkan Adayamız Yahya Akbaş’ı büyük bir ilgi ile karşılayan bütün Kadınhanılı vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Ziyaretlerimizde gördük ki Kadınhanı kararını vermiş. 31 Mart akşamı inşallah Kadınhanı Gelecek Partisi diyecek. Kadınhanı’nın eksiklerini ve sorunlarını biliyoruz. Kadınhanı’nda hiçbir sorun çözümsüz kalmayacak. Yahya Akbaş’la Kadınhanı arzu ettiği hizmet ve yatırımlara kavuşacak”