Başkan Mustafa Kavuş, Sahadaki Temposunu Sürdürüyor: 'Her Zaman Hemşehrilerimizle İç İçeyiz'

Meram Belediye Başkanlığı için ikinci kez aday gösterilen AK Parti'nin adayı Mustafa Kavuş, Sahibata Mahallesi ve Furgan Dede Caddesi'nde esnafları ziyaret etti ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Kavuş'un ziyaretlerine Meram Belediyesi Meclis Üyeleri, AK Parti Meram İlçe Teşkilatı ve İlçe Gençlik Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti. Ziyaretlerde, Meram'ın gelişimi ve vatandaşların beklentileri üzerine istişareler yapıldı.

Başkan Mustafa Kavuş, Sahadaki Temposunu Sürdürüyor: 'Her Zaman Hemşehrilerimizle İç İçeyiz'

 

Başkan Kavuş, ziyaretlerdeki samimi atmosferden ve vatandaşların ilgi ve sevgisinden memnuniyetini dile getirerek, "Biz her zaman hemşehrilerimizle iç içe olduk. Bugün hemşehrilerimiz bizi ilgi ve sevgiyle karşılıyorsa sebebi budur" ifadelerini kullandı.

Başkan Kavuş, yaptığı açıklamada, AK Parti'nin siyaset, hizmet ve belediyecilik anlayışı gereği seçim zamanlarında değil her zaman vatandaşlarla bir arada olduklarını vurgulayarak, "Biz bu düsturu yaklaşık beş yıldır devam ettiriyoruz. Meram'ı şeffaf bir yönetim anlayışıyla, ortak akılla ve istişarelerle yönetiyoruz. Bu anlayışımız sayesinde hizmetlerde önemli mesafeler katettik" dedi.

Başkan Kavuş, sahada gerçekleştirdikleri ziyaretlerin sadece seçim dönemlerine özgü olmadığını, rutin hizmet, istişare ve hasbihal ziyaretleri olduğunu belirtti. Kendilerini sahada görmeyen vatandaşlarla da bir araya gelmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.