Başkan Kavuş'tan Meram'ın Uzak Mahallelerine Hassas Ziyaret

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, hafta sonunu Meram ilçesinin merkeze uzak 18 farklı mahallesine yaptığı ziyaretlerle geçirdi. Başkan Kavuş, her mahalleye eşit mesafede olduklarını belirterek, vatandaşların ihtiyaçlarını dinledi ve önceliklerin mahallelerin talepleri doğrultusunda belirlendiğini vurguladı.

Başkan Kavuş'tan Meram'ın Uzak Mahallelerine Hassas Ziyaret

Başkan Mustafa Kavuş'un liderliğinde, Meram Belediyesi ekibi ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları da yer aldı. Ziyaretler kapsamında, Bayat, Kayıhüyük, Kavak, İkipınar, Yeşildere, Kayadibi, Çomaklar, Sadıklar, Yeşiltekke, Çukurçimen, Hatunsaray, Sarıkız, Karaağaç, Botsa, Evliyatekke, Kilistra, Kumralı ve Kayalı mahallelerine gidildi. Başkan Kavuş, vatandaşlarla yapılan sohbetlerde, geçmişte yapılan çalışmaları aktardı ve gelecek süreçte yapılacaklar hakkında bilgi verdi.

Başkan Kavuş, uzak mahallelerin refahının her zaman öncelikleri arasında olduğunu vurgulayarak, belediyenin hizmet anlayışının, mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda şekillendiğini ifade etti. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kavuş, her mahalleye eşit mesafede olduklarını ve bu nedenle her mahallenin kendileri için aynı derecede önemli olduğunu vurguladı.

Başkan Kavuş, son beş yılda gerçekleştirilen hizmetlerin mahalle sakinleri tarafından takdir edildiğini ve bu desteğin sandıkta da kendini gösterdiğini ifade ederek, önümüzdeki seçimlerde de aynı desteği beklediklerini dile getirdi. Mahalle ziyaretlerinin bir geleneğe dönüştüğünü belirten Başkan Kavuş, "Gerçek Belediyecilik" anlayışıyla Meram'ın tüm mahallelerine hizmet götürdüklerini ve bu çabanın devam edeceğini vurguladı.