Başkan Kavuş 'Bugün Yeni Bir Başlangıç, Yeni Bir Besmele Günü'

Meram, Başkan Mustafa Kavuş'un yeniden başkan seçilmesinin sevinç ve heyecanını yaşıyor. Meram tarihinde bir ilk olarak ikinci kez ardı ardına başkan seçilen Mustafa Kavuş, belediye hizmet binasında coşku ve sevinçle karşılandı. Başkan Kavuş, kendisine destek veren, vermeyen tüm Meramlılara, seçim sürecinde sahada kendisini yalnız bırakmayan Cumhur İttifakı teşkilatlarına ve özverili çalışmalarıyla ilçede başarı yakalanmasına katkı sağlayan personeline teşekkür etti.

Başkan Kavuş 'Bugün Yeni Bir Başlangıç, Yeni Bir Besmele Günü'

Meram ve Meramlılar, Başkan Mustafa Kavuş’un ikinci kez başkan seçilmesinin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde aldığı yüzde 50’nin üstündeki oyla yeniden başkan seçilme başarısı gösteren Başkan Mustafa Kavuş, yeni dönemin ilk mesaisi için geldiği belediyede coşkuyla karşılandı. Çalışanların alkışları ve çiçeklerle belediye hizmet binasına giren Başkan Kavuş, karşılaştığı sevgi seli karşısında bir hayli duygulandı. Başkan yardımcıları, müdürler ve personelin tebriklerini kabul eden Başkan Kavuş, bu başarının başta Meramlılar olmak üzere, Cumhur İttifakı teşkilatları ve personelinin ortak başarısı olduğuna vurgu yaptı.    

Meram’da yaklaşık 25 yıl sonra bir ilkin yaşandığına vurgu yapan Başkan Mustafa Kavuş, “Bu başarıyı sizler gibi değerli ekip arkadaşlarımla birlikte yakalamış olmam benim için büyük mutluluk ve gururdur. Birbirimize sahip çıktık ve Meram’da bir ilki başarmış olduk. Meram’da samimiyet ve muhabbet oluşturduk. Vatandaşlarımızla sıkı bir iletişim kurduk. Bunların neticesinde ilçede genel itibariyle hep dua aldık, hep güzel sözlerle karşılaştık” diye konuştu. Seçimlerin bir durak olduğunun altını çizen Başkan Kavuş, bu durağın ardından hizmete ara vermeden yeniden başladıklarını ve yeni bir besmele çektiklerini ifade etti.

Başkan Kavuş; “Bugünkü Gurur Ve Mutluluk Tüm Meram’ın”

Hizmet noktasında sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Başkan Kavuş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Önümüzdeki dönem daha fazla çalıştığımız, daha fazla gönüle girdiğimiz ve daha fazla dua aldığımız bir dönem olacak inşallah. Bu seçimle kendimizi yeniden değerlendirme fırsatı yakaladık. Meram Belediyesi, büyük bir ailedir. Burada çalışan herkes bu ailenin bir parçasıdır. Bu ailenin bireyleri birbirine daha sıkı sarılacak, eksiklerimizi tamamlayacak ve ilçemizi daha ileri taşıyacağız. Ben tüm ekip arkadaşlarıma bana hizmette yol arkadaşlığı yaptıkları için şükranlarımı sunuyorum. Bugünkü mutluluk hepimizin. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”