Başkan Bayındır, Türkiye Belediyeciliğini Sürdüreceğini Belirtti

AK Parti'nin Beyşehir Belediye Başkan Adayı Adil Bayındır, 2024 seçimlerine Türkiye belediyeciliğini sürdürme hedefiyle hazırlandıklarını ifade etti. Beyşehir'de cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Bayındır, AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen programda açıklamalarda bulundu.

Başkan Bayındır, Türkiye Belediyeciliğini Sürdüreceğini Belirtti

 

Başkan Bayındır, "Bugün bir yuva olduk. Ecdadın bize bıraktığı hepimizin onuru, gururu olan imanımızın mekânı olan Eşrefoğlu Camii'ndeki dualarımızla, öncelikle çıktığımız yolun devam edeceğimiz hedeflere doğru giderken hayırlı olmasını diliyorum. Her şey Beyşehir için diyerek çıktığımız 2024 seçimlerine, Türkiye Belediyeciliğinin adını koyarak başlatılan hamle ve ülkeye adanmış bir ömürün sahibi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum. Bizler de onun başlattığı Türkiye belediyeciliğini sürdüreceğiz." dedi.

Cumhur İttifakı'na teşekkürlerini sunan Bayındır, Beyşehir için azim ve gayretle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer ise, "Bugün rabbimize hamdolsun 21 sene öncesine göre Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok daha büyük, çok daha güçlü bir Türkiye'nin içerisindeyiz. Beyşehir'de Adil Bayındır ismi gerçekten çok önemli. Yıllardır Beyşehir'in geçmişini, bugününü, her sokağını, her insanını yakından tanıyan birisi. Hemşehrilerimizin teveccühüyle birleştiğinde Adil Bayındır ile Beyşehir'e hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip etsin." şeklinde konuştu.

Başkan Bayındır'a destek veren diğer siyasi parti temsilcileri de Beyşehir için birlik ve beraberlik içinde hizmet etme sözü verdiler. Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Soydan, "Beyşehir hepimizin, Rabbimin izniyle birlikte birlik ve beraberlikle biz bu işi aşarız, Adil Başkanımızın arkasındayız, yanındayız." derken, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Alaboğa da, "Partimiz olarak Adil Başkanımızı sonuna kadar destekliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.