AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman Seçim Çalışmalarına Başladı

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Kahraman, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Muammer Sağlam, AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adaylarından Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Akşehir Yönetimi, MHP Akşehir İlçe Teşkilatı ve partililerle birlikte toplu yürüyüş yaparak esnafı selamladı.

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman Seçim Çalışmalarına Başladı

Kahraman, yaptığı açıklamada, "Akşehir'de sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız" dedi. Öğle saatlerinde 24 Ağustos Bulvarı Ferit Efendi İşhanı'ndaki AK Parti binasından hareket eden Kahraman ve beraberindeki heyet, esnafları selamlayarak Nasreddin Hoca Meydanı'na geldi.

Başkan Adayı Yusuf Kahraman, seçim çalışmalarına tüm ilçe teşkilatıyla birlikte ve MHP İlçe Başkanlığı'nın da katılımıyla sahada başladıklarını belirtti. "Akşehir'de sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak hedefiyle çıktığımız bu kutlu yolda, zafere ulaşmamız amacıyla katılım sağlayan tüm teşkilat üyelerimize ve halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hep birlikte daha güçlüyüz" ifadelerini kullandı.